רפואה סינית, דיקור סיני ויפני, צמחי מרפא, ותמציות באך

מתי הולכים לטיפול בדיקור סיני?

החיים שלנו רוויים בפעילויות רבות ומגוונות. אנחנו עובדים, לומדים, לוקחים את הילדים לחוגים ובין לבין גם מוצאים את הזמן לבלות עם האנשים שאנחנו אוהבים יותר מכול. אבל לפעמים כאב כלשהו מונע מאתנו לנהל את שגרת החיים שלנו, ולעתים אף משבית אותנו. אפשר, כמובן, לפנות לרפואה הקונבנציונלית, אך אם אתם מעוניינים לנסות טיפול עתיק יומין המבוסס על שיטות טבעיות בלבד, דיקור סיני הוא התשובה.

מתי כדאי ללכת לטיפול בדיקור סיני?

דיקור סיני מבוסס על חיזוק הגוף והמערכת החיסונית שלנו. המדקרים מאמינים שאם מגרים מעט נקודות מסוימות בגוף באמצעות מחטים קטנות וסטריליות, מסייעים למעשה לגוף להחזיר את האיזון שלו, וכך הוא יכול להתגבר על כאבים ומיחושים שונים. אלה רק כמה מבין המקרים הבולטים שבהם כדאי להיעזר ברפואה הסינית, ובייחוד בדיקור סיני:

  • מצבים של מתח וחרדה – מי מאתנו לא חווה תחושות של לחץ ואפילו תסכול. הבעיה היא שמצב ממושל של מתח וחרדה עלול להוביל לתסמינים פיזיים ובמקרים קיצוניים גם לקריסת מערכות. אז אם אתם מרגישים שהמתח עומד להכריע אתכם, קחו לעצמכם פסק זמן והזמינו תור למדקר סיני. כבר לאחר הטיפול הראשון תרגישו טוב בהרבה.
  • כאבי בטן – כאבי בטן יכולים אף הם לנבוע ממתח, לחץ וחרדה, אבל לא רק. ישנן סיבות שונות שעלולות להוביל לכאבי בטן ממושכים כמו צליאק, חיידק בבטן או כיב כיבה. דיקור סיני מסייע בכאבי הבטן ועוזר לגוף לחזור לאיזון שאותו הוא מחפש.
  • אסטמה – האסטמה היא מצב של מחלת ריאות כרונית וחסימתית המתבטאת בהתקפים של קוצר נשימה, שיעול חזק ופליטת ליחה. מחלה זו עלולה לפגוע באופן משמעותי באיכות החיים, בייחוד אם המטופל נמצא בשלבים שבהם היא הולכת וגוברת. הדיקור הסיני מסייע בהפחתת הסימפטומים ועוזר לגוף להכניס את המחלה למצב של רגיעה.
  • דלקות בדרכי השתן – נשים רבות סובלות מדלקות בדרכי השתן המתבטאות בתחושות של כאבים וצריבות, דחיפות במתן שתן או תחושות של "שריפה" באזור. הדיקור הסיני יכול להיות פתרון טבעי להפחתת הכאבים ולחזרה לשגרה מלאה.
  • אלרגיות – אלרגיה היא מצב שבו הגוף מפרש גורם כלשהו כזר ומנסה להילחם בו. כתוצאה מכך מתקבלות תגובות אלרגיות לגורמים שונים כמו אבק, פרוות של בעלי חיים או פריחה. הדיקור הסיני מחזק את המערכת החיסונית ומסייע לסובלים מאלרגיה להתגבר על התסמינים.

אם גם אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי, אינכם צריכים להמשיך ולסבול.

פנו כעת אל שגי היימר, מדקרת ומטפלת ברפואה סינית – קליניקה לדיקור סיני בראשון לציון והסביבה ותתחילו לראות תוצאות!

לקריאה נוספת: היתרונות של דיקור סיני

מזמינה אתכם לשיחת יעוץ וטיפול אצלי בקליניקה

× - פנו אליי
דילוג לתוכן