רפואה סינית, דיקור סיני ויפני, צמחי מרפא, ותמציות באך

דיקור סיני במהלך ההיריון

הריון, לידה והנקה דורשים מהגוף של האישה לעבור שינויים הורמונליים, שינויים במבנה הגוף ושינויים רגשיים. התקופה בה האישה מביאה לעולם חיים חדשים כרוכה בלא מעט אתגרים פיזיים ונפשיים. ההיריון הוא תהליך בריא וטבעי אותו האישה מסוגלת לצלוח מבחינה נפשית ופיזית, אך בכל זאת עלולים להתעורר קשיים ובעיות רפואיות. הרפואה הסינית יודעת כיצד להציע לגוף ולנפש טיפול תומך, מחזק ומאזן.

טיפולי דיקור סיני מומלצים לנשים לקראת הריון, במהלך היריון ולאחריו. הדיקור מצליח לשפר את הפעילות של מערכות הרבייה ומגדיל כך את הסיכויים לקליטה מהירה של היריון בריא. במהלך תקופת ההיריון, דיקור סיני מומלץ להקלה על כאבי גב ושאר כאבים אורתופדיים, טיפול בכאבי ראש, הפחתת בחילות ושמירה על איזון אנרגטי בעבור הגוף והנפש. לאחר הלידה, טיפולי הדיקור ניתנים להפחתת חרדות, טיפול במצבי דיכאון, הקלה על כאבים וזירוז תהליכי ההחלמה הטבעיים של הגוף.

דיקור סיני לטיפול בבחילות הריון

כמעט כל אישה מכירה את הבחילות שמלוות את חודשי ההיריון הראשונים. ישנם מקרים בהם מדובר בבחילות קלות בלבד ומקרים בהם בחילות קשות מופיעות במהלך ההיריון כולו. הסיבה לבחילות היא שינויים הורמונליים שמשפיעים על התפקוד של מערכת העיכול. אותם שינויים הורמונליים אחראים גם לסלידה של האישה ההרה ממאכלים מסוימים. טיפולי דיקור סיני מצליחים להחזיר את מערכת העיכול למצב מאוזן, להקל על הבחילות ולעתים אף למנוע אותן לחלוטין. אם אתם מחפשים מתנה ליולדת שסובלת מבחילות בוקר – סדרת טיפולי דיקור סיני תקל עליה בצורה משמעותית.

מה עושים עם כאבי הגב?

השינויים במשקל ומרכז הכובד מפעילים לחץ רב על הגב התחתון, האגן, הברכיים ואזור המפשעה. נשים רבות חוות כאבים חזקים באזורים אלו ומתקשות לבצע פעולות שגרתיות. כאבי הגב מקשים עליהן להירדם בלילה כך שהן עייפות, מתוסכלות ועצבניות 24 שעות ביממה. טיפולי דיקור סיני מצליחים להקל על הכאב, להפחית מצבים דלקתיים ולעודד הפרשת הורמון שמשפיע על הרחבת האגן וריכוך הרצועות. רוב הנשים מדווחות על הקלה בכאב כבר לאחר טיפול אחר של דיקור.

מענה לקושי נפשי

הרפואה הסינית רואה את הגוף והנפש כמכלול אחד. העומס הרב שמופעל על גוף האישה במהלך היריון ניכר גם בקשיים פיזיולוגיים וגם בקשיים נפשיים. הרפואה הסינית מכירה בהשפעה השלילית של מתח נפשי ומצבי חרדה על כל מערכות הגוף ומציעה מענה מתאים. טיפולי דיקור סיני מעודדים הפרשה של הורמונים לשיפור מצב הרוח, מקלים על חרדות ומחזקים את האישה מבחינה נפשית לקראת הלידה, ההחלמה וההנקה.

טיפולי דיקור סיני לזירוז לידה

כאשר האישה משלימה 40 שבועות הריון ללא סימנים של לידה קרובה, היא מתבקשת לבצע מעקב הריון עודף. במידה ולא תתפתח לידה טבעית בתוך שבועיים ימליץ הרופא המטפל על זירוז לידה באמצעות תרופות או ביצוע ניתוח קיסרי. הרפואה הסינית מציעה לאותן נשים שמעוניינות לזרז את הלידה שיטות טיפול טבעיות. דיקור סיני ידוע כאפקטיבי לעידוד התפתחות טבעית של לידה, זירוז כניסת הראש של העובר אל תעלת הלידה ושחרור טבעי של הורמון הלידה (אוקסיטוצין). ניתן להבחין באופן ברור בהתפתחות של צירים במהלך טיפול דיקור סיני שמתבצע לזירוז לידה.

דיקור סיני במהלך היריון מומלץ גם למטרת היפוך העובר. כיום, לא נהוג ליילד בלידה טבעית עובר שנמצא במצב עכוז. הרפואה הקונבנציונלית ממליצה במקרים כאלו על ניתוח קיסרי. נשים שמעוניינות להימנע מניתוח ומעדיפות ללדת באופן טבעי, תוכלנה להתחיל בטיפולי דיקור החל מהשבוע ה-35 למטרת עידוד היפוך טבעי של העובר. יולדות שעברו טיפולי דיקור סיני מגיעות לרוב אל הלידה חזקות יותר מבחינה פיזית ונפשית.

מזמינה אתכם לשיחת יעוץ וטיפול אצלי בקליניקה

× - פנו אליי
דילוג לתוכן