רפואה סינית, דיקור סיני ויפני, צמחי מרפא, ותמציות באך

דיקור לאלרגיות – איך זה עוזר

לא מעט אנשים, כפי שאנחנו יודעים נאלצים להתמודד עם אלרגיות שונות, כאלה שהם נולדים איתן וכאלה שהם מפתחים במהלך השנים. אותן אלרגיות יכולות להשפיע על איכות ושגרת בחיים שלהם כמו על מצבם הבריאותי.

התמודדות עם אלרגיה

ישנן דרכים שונות כיצד להתמודד עם אלרגיות. לא מעט אנשים בוחרים בטיפול רגיל, קונבנציונאלי, מתוך הנחה שהרפואה המערבית יכולה לפתור הכל. זה אומר, שהם משתמשים, בין היתר, בתרופות ותכשירים שונים. לעומת זאת, ישנם כאלה שמעדיפים להשתמש בפתרונות אחרים, מה שמכונה "טיפולים אלטרנטיביים", מתוך תפיסה רווחה, הוליסטית, שאותן אלרגיות, אומנם משפיעות על הגוף בצורה מסוימות, אך הן מושפעות לא רק מהחומרים שהגוף אלרגי אליהם, אלא גם מדברים נוספים.

דוגמא טובה לטיפול כזה, אפשר לראות במסגרת דיקור סיני לאלרגיות. טיפול זה מועבר על ידי מומחים בתחום, אשר למדו והוכשרו, תוך כדי שהם מבינים מה המשמעות של דיקור באופן רחב ובאופן ספציפי בהקשר של אלרגיות. מטפלים שיודעים כיצד לחבר בין הכאבים והתחושות הפיזיות לבין הכאבים והתחושות הרגשיים שהם חווים. שכן, אחד הדברים שעומדים בבסיסו של תחום הרפואה האלטרנטיבית ובפרט הדיקור, זו ההבנה שיש קשר בין הצד הפיזי לרגשי, ובשביל להתמודד עם דבר אחד, יש להתמודד גם עם הדבר השני.

מומחית לדיקור לאלרגיות

שגי היימר, היא מומחית בתחום הדיקור ובין היתר היא מבצעת דיקור סיני לאלרגיות. הטיפול מתבצע בקליניקה בראשון לציון, אחרי שהמטופל או המטופלת מגיעים אליה, ועוברים אבחון רחב. כחלק מתהליך האבחון שני שואלת אותם שאלות שונות, ובהתאם לכך היא מחליטה כיצד לטפל בהם.

צריך להדגיש כאן שתי נקודות מהותיות, נקודות שעומדות בבסיסו של כל טיפול אלטרנטיבי:

  • ראשית, כל מטופל ומטופלת מקבלים טיפול אחר. זה נובע מתפיסה רחבה שכל אחד חווה משהו שונה ולכן אי אפשר לייצר טיפול דומה לכולם, כמו למשל ברפואה המערבית, במקרים רבים.
  • שנית, הטיפול יכול להשתנות במהלך הזמן. כלומר, תוכנית הטיפול איננה קבועה אלא משתנה בהתאם לצורך ובהתאם לעצם ההתקדמות של המטופל או המטופלת.

מדוע משתלם לפנות לטיפול דיקור סיני לאלרגיות

על פניו, אפשר להניח שרק טיפול פנימי, קרי כדורים ותכשירים, יכולים לעזור במקרה של אלרגיות. זה לא נכון. שכן, טיפול כזה לא בהכרח יכול לפתור את הבעיה ויתרה מזו, ייתכן מאוד שאף יחמירו אותה, בגלל החומרים שקיימים באותם כדורים ותכשירים.

לעומת זאת, דיקור סיני נוגע במקומות מסוימים והוא יכול לשחרר לחצים, חרדות, מתחים, מה שכמובן יעזור למטופל להתמודד עם הסיטואציה בה הוא נמצא, ובין היתר יעזור לו גם להתמודד עם האלרגיה ועם ההשפעה שלה ומביא את הגוף למצב מאוזן ורגוע יותר.

לקריאה נוספת: טיפול במחלות עור ברפואה הסינית

מזמינה אתכם לשיחת יעוץ וטיפול אצלי בקליניקה

× - פנו אליי
דילוג לתוכן