רפואה סינית, דיקור סיני ויפני, צמחי מרפא, ותמציות באך

דיקור סיני לכאבי גב תחתון

החיים המודרניים שלנו אמנם הפכו למשוכללים ונגישים יותר, אך הובילו לבעיות בריאות לא מעטות. תשאלו כל מי שעובד מעל 8 שעות מול מחשב בחברת הייטק או כל חברת טכנולוגיה אחרת, והוא יגיד לכם שהוא נאלץ לא פעם למרוח משחה נגד כאבי גב תחתון. מדובר בכאבי גב חזקים שלא אחת מפריעים לשבת, לנוע או אפילו לישון. כאבים אלה עשויים להיגרם מסיבות שונות כמו ישיבה או עמידה ממושכות, ביצוע תנועות לא נכונות או חוסר פעילות גופנית. כמו כן, כאבי גב תחתון יכולים להיות ביטוי למתח נפשי ולחרדה. למרבה המסל, דיקור סיני לכאבי גב תחתון הוא כל מה שאתם צריכים כדי להרגיש טוב יותר.

כל הסיבות לבצע דיקור סיני לכאבי גב תחתון

בין אם זו הפעם הראשונה שאתם שומעים על האפשרות של דיקור סיני לגב התחתון ובין אם שמעתם על השיטה בעבר ואתם עדיין מתלבטים, קבלו כמה סיבות טובות לנסות את הטיפול עתיק היומין הזה:

  • מפחית נזקים – הדיקור הסיני יכול להפחית באופן משמעותי את הסיכוי להיווצרות כאבי גב כרוניים דוגמת ניוון בחוליות או פריצת דיסק.
  • טיפול טבעי – הדיקור הסיני מפחית את הצורך ליטול משככי כאבים, וכך גם מפחית את התלות בהם. מדובר גם בטיפול בלתי פולשני שאינו מצריך התערבות כירורגית.
  • הדיקור המרגיע – דיקור סיני ידוע כטיפול מרגיע. למעשה, ישנם אנשים שמגיעים אל המדקר כדי להפחית מתחים וחרדות, ולא כי הם סובלים מבעיה רפואית כלשהי. כאשר המתח יורד, פוחתים גם כאבי הגב הטורדניים.
  • מטפל בגוף עצמו – במקום לטפל רק בסימפטומים, הדיקור הסיני מטפל בבעיה עצמה ובגוף כולו. באמצעות דקירה בנקודות שונות בגוף שיצאו מכלל איזון, ניתן להחזיר עטרה ליושנה ולהביא לשיפור משמעותי בכאבי גב.
  • משתלב היטב עם אורח חיים בריא – המדקרים הסיניים מעודדים ניהול אורח חיים בריא בשילוב עם הדיקור, הכולל ביצוע פעילות גופנית וצריכת מזונות בריאים.

כיצד רפואה הסינית מטפלת בכאבי גב תחתון?

לאחר תשאול באופן יסודי וכן ביצוע של בדיקה פיזית – יחליט המטפל של דיקור סיני אילו נקודות של דיקור מתאימות עבור אותו מטופל.

להלן נקודות הדיקור בגב תחתון –

  • נקודת Bl64, נקודה זו תשחרר נוקשות בגב והיא ממוקמת מצידה של כף הרגל.
  • נקודת CV6 – נקודה זו תעצים את האנרגיות הכללית בגוף, תחזק את שרירי הבטן. היא ממוקמת מתחת לטבור.
  • נקודת Bl36, זוהי נקודת דיקור יעילה לטיפול בכל סוגי כאבי הגב והיא ממוקמת בחלקו העליון של הירך האחורית.
  • נקודת Bl23 ו- Bl52, נקודות אלה אחראיות על תפקוד הכליות. הן ממוקמות בגב התחתון משני צדי הגוף.

מה מרגישים אחרי הטיפול

טיפול בדיקור סיני אורך כ-45 דקות, ולאחריו נשאר המטופל במרפאה כדי לנוח מעט. לטיפול עצמו אין תופעות לוואי מלבד מיחושים קלים. יש מטופלים החשים בסחרחורת קלה או שמים לב כי יש סימנים כחולים קלים כתוצאה מהדקירות. כמו כן, כבר לאחר הטיפול הראשון אפשר להרגיש בהקלה בכאבי הגב התחתון שמהם אתם סובלים.

אם גם אתם רוצים להיפטר מכאבי גב בקלות ובמהירות, הכירו את המרפאה של שגי היימר – דיקור סיני בראשון לציון, מטפלת מוסמכת ברפואה הסינית. בקליניקה המיוחדת שלה תקבלו יחס אישי וטיפול שיעזור לכם לנצח את הכאבים.

מזמינה אתכם לשיחת יעוץ וטיפול אצלי בקליניקה

× - פנו אליי
דילוג לתוכן