רפואה סינית, דיקור סיני ויפני, צמחי מרפא, ותמציות באך

סובלים מכאבי בטן? טיפול לכאבים ע"י דיקור סיני

כאבי בטן. אין אחד מאתנו שלא חווה אותם מקרוב. הם יכולים להתבטא בצורות שונות. אחדים מאתנו יסבלו משלשולים, אחרים דווקא מעצירויות ויש שיסבלו באופן תמידי בהתכווצויות שרירים ובגזים עצורים. כאבי בטן הם מבין הכאבים הנפוצים יותר שנחווה במהלך חיינו, ולא פעם הם גורמים לנו לטרדה רבה. אז בואו לא נשמור את הכאבים בבטן – נבין ממה הם עלולים להיגרם ומה אומר על כך הדיקור הסיני.

מהם הגורמים הנפוצים לכאבי בטן?

הגורמים לכאבי בטן יכולים להיות רבים ושונים. ראשית, לא אחת מדובר במצבים של מתח וחרדה. לדוגמה, אדם שיש לו פחד קהל אשר יודע שהוא צריך להרצות בפני קהל של סטודנטים בעוד כשבוע, עלול לחוות כאבי בטן. סיבה נפוצה נוספת היא אכילת מזון בלתי בריא או מקולקל דוגמת שווארמה או מעדן חלב שהתוקף שלו פג. במקרים אלה מדובר בכאבי בטן זמניים שחולפים כעבור יום או אפילו כמה שעות. שלישית, ישנן תופעות שונות אשר עלולות לגרום לכאבי בטן: כיב התריסריון, אבנים בכליות או דלקת בדרכי השתן, צליאק, טפילים בבטן, מחלות חיידקיות, חסימת מעי, מחלות גניקולוגיות ועוד.

מה יש לרפואה הסינית לומר על כך?

הרפואה הסינית רואה בכאבי הבטן חוסר איזון של הגוף. כאשר האיזון מופר, יש צורך לעזור למערכת החיסונית לשוב לאיתנה ולהתגבר על כאבי בטן. הגורמים שעשויים להשפיע על האיזון שהופר כך לפתע הם מצבים של מתח, חרדה, לחץ, תזונה לקויה או מחסור בשינה. אחד הטיפולים היעילים יותר שמציעה הרפואה הסינית לשם כך הוא טיפול בדיקור סיני לכאבי בטן.

טיפול בדיקור מתחיל בתשאולו של המטופל לגבי מצבו הכללי – נפשי ופיזי כאחד. לאחר שהמטפלת רואה את כל התמונה, היא קובעת סדרה של טיפולים, לצד אורח חיים בריא יותר למטופל הכולל תזונה מתאימה ושמירה על פעילות גופנית. בשלב הבא מתחילה המדקרת בטיפולים עצמכם, שהם למעשה החדרת מחטים סטריליות ודקיקות לנקודות שונות בגוף – מרידיאנים. לאחר הדיקור מומלץ לנוח מעט בקבלת הפנים של המרפאה, לשתות מים ולוודא שהכול בסדר, לפני שהולכים הביתה.

שגי היימר – המדקרת שלכם! 

אם גם אתם רוצים להיפטר מהתופעה המטרידה של כאבי בטן מציקים, תוכלו לפנות למרפאה של שגי היימר – מדקרת מוסמכת שיש לה ניסיון רב בתחום. בקליניקה הממוקמת בראשון לציון תגלו את עצמכם מחדש, ותבינו סוף כל סוף את מקור הבעיה שלכם. כי אולי בסופו של דבר מקור הסבר העיקרי מכאבי בטן הוא דווקא מתח נפשי ולא חיידק שמציק לכם.

מזמינה אתכם לשיחת יעוץ וטיפול אצלי בקליניקה

× - פנו אליי
דילוג לתוכן