סובלים מחרדות? דיקור סיני יכול לעזור לכם

אתם לא צריכים לתת לפחד לשלוט בכם. אם אתם מתקשים להתמודד במצבים של לחץ, תוהים מדוע החרדות תוקפות אתכם ומשפיעות על היכולת שלכם לתפקד באופן שוטף, אז יהיה כדאי לכם לדעת שמדובר במנגנון הגנה של הגוף, ויש דרך להרגיע את הגוף באמצעות דיקור סיני.

תחילה חשוב להבין מהם אותם התקפי החרדה?

התקפי חרדה הם תגובה טבעית של הגוף למצב אותו אנו מפרשים את המצב כאיום שלא בהכרח מוחשי אלא רק מתפרש ככזה. במצב כזה אנו עלולים לחוש פחד או חרדה שלעיתים מלווים בעלפון, זיעה, דופק מואץ, תחושה של סחרור ותסמינים נוספים. התקף חרדה נמשך לרוב מס דקות לא נעימות של פחד ואימה. אותם התקפים מקשים על אורח החיים ומשבשים את השגרה היומיומית.

מהו דיקור סיני?

דיקור הסיני היא שיטה עתיקה שאינה משתמשת בתרופות או חומר כימי אחר. היא כלי מרכזי ברפואה הסינית ומשמשת לחיזוק ואיזון הגוף באמצעות שימוש במחטים במקומות שונים בגוף שמשפיעים על רמת האנרגיה, משפרת את איכות החיים ומקלה על הסימפטומים השונים.

הקשר בין דיקור סיני לטיפול בחרדות:

דיקור סיני היא דרך יעילה להשגת תוצאות ללא שימוש בתרופות. מחקרים רבים בתחום מצביעים על היכולות של הדיקור לעודד שחרור טבעי של סרוטונין ואנדורפינים במוח, אותם חומרים שמופרשים במוח, שמשכים כאבים מרגיעים ומשפרים את מצב הרוח.

כאשר מבצעים דיקור סיני לטיפול בחרדות, נהוג להחדיר את המחטים באותם האזורים שמטרתם להרגיע את הגוף והנפש. הדיקור יאזן וירגיע את הגוף, יגע בנקודות הכאב והחולשה ויאפשר להציף את הקושי באמצעות הטיפול. עם ההתקדמות בטיפולים, הדיקור יסייע להעלמת הסימפטומים הגופניים שנגרמים עם התקפי החרדה כמו קושי בנשימה, כאבי ראש, דפיקות לב מואצות ועוד.

לסיכום

הרבה אנשים חווים התקפי חרדה ולחץ בעקבות אורח החיים המודרני, התקפי חרדה שמופיעים בדרך כלל אצל אנשים הסובלים מאי שקט, מתח בחייהם, דאגה ממושכת ולחץ. דיקור סיני לחרדות, הינו כלי לטיפול טבעי הניתן מזה שנים, ובעל עוצמה רבה שיכול לסייע לכם לטפל בהתקפי החרדה שלכם.

דילוג לתוכן