הטיפול בחרדות בדיקור סיני

ישנם דברים מסוימים שמפחידים אותנו, וזה טבעי, כי המוח מאותת לנו על סכנה כלשהי כדי להגן עלינו. אבל מה קורה כשהפחד הופך לבלתי הגיוני וכשלפעמים הוא מנהל אותנו? כך לדוגמה, אדם שפוחד מכלבים יכול להיכנס להתקף של פאניקה וחרדה אם ייראה כלב ברחוב. החרדה עשויה להתבטא בקוצר נשימה, הזעה ודפיקות לב מהירות.

גורמים כמו חרדות, מתחים נפשיים, לחצים ודיכאון פוגעים בשגרת חיינו ואינם מאפשרים לנו לתפקד כראוי. למרבה המזל, טיפול בדיקור סיני לחרדות ולמצבים נפשיים שונים הוכח כטיפול מרגיע ומשקם שכדאי לנסות.

5 דברים שכדאי לדעת על דיקור סיני לחרדות

אם אתם מתקשים להירדם בלילה בגלל מחשבות מדאיגות, אין לכם חשק לקום מהמיטה בבוקר או שאתם נמצאים במתח תמידי ללא סיבה נראית לעין, כדאי לשקול טיפול בדיקור סיני לחרדות מכמה סיבות:

  1. חכמת ההמונים – מטופלים שונים ברחבי העולם מדווחים על הפחתה בתסמיני חרדה לאחר דיקור סיני.
  2. גירוי נקודות שונות – הדיקור הסיני מתבסס על דיקור נקודות מסוימות שיצאו מכלל איזון, ולכן הן משמשות כגורמים למצבים של חרדות, דיכאון ומתח נפשי. פעולת הדיקור מסוגלת לגרות אשר גורמות לשחרור חומרים כמו סרוטונין ואנדורפינים, אותם חומרים טבעיים שגופנו משחרר כאשר אנו חשים בכאב.
  3. ההשפעה הרגשית של הנקודות – לכל אחת מנקודות הדיקור שבוחר המטפל יש השפעה שונה על גוף האדם. ישנן נקודות שעוזרות בהפחתת תחושות בלתי נעימות של פחד ולחץ, ואחרות מסייעות לאדם להרגיש טוב יותר עם עצמו.
  4. מפסיקים את התלות בתרופות – מצב של מתח, חרדות ודיכאון עלול להגביר את התלות בתרופות הכימיות שנועדו להקל על הסימפטומים. דיקור סיני עוזר לגוף להשתקם וכך מפחית את הצורך בלקיחת התרופות.
  5. דיקור לגוף חזק יותר – הדיקור הסיני מטפל פחות בסימפטומים של החרדות והדכאונות ויותר בגוף עצמו. כאשר הגוף מגלה את החוזק שלו ומשתקם, הוא מסוגל להתגבר על החרדות ולהפחית תסמינים בלתי נעימים כמו הזעה, כאבי ראש וסחרחורות או תחושת חרדה מתמדת.

מוצאים מרגוע במרפאה מקצועית

שגי היימר היא מטפלת מוסמכת ברפואה סינית המציעה טיפולי דיקור סיני בקליניקה בראשל"צ. אם אתם סובלים מחרדות, מתחים נפשיים ודכאונות אין סיבה להמשיך ולהתמודד עמם לבד. שגי תבחן את הבעיה שלכם לעומק ותתאים לכם את הטיפול הנכון. מלבד דיקור סיני, ניתן לקבל בקליניקה גם טיפול באמצעות צמחי מרפא ותמציות "פרחי באך" שנועדו להרגיע את הנפש. פנו עכשיו כדי לקבל ייעוץ בחינם.

דילוג לתוכן